Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítejte na stránkách týmu

SK Aritma Praha - U9 (ročník 2009)

 

Sezóna 2017/2018

 

Tréninkový plán na 21. týden:

ÚT   22.5.2018 - 16:30 - 18:00 - SK Aritma

 

ÚT   22.5.2018 - 17:00 - 18:30 - mistrovské utkání soutěže ml.př. - Hl.město Ph  H3L(1HP)- společně s r.2010 - 17.kolo

SK ARITMA PRAHA : SC RADOTÍN

Nominace: Jaroslav Krym Michael Godwin, Ondřej Pára, Max Raudnitz, Vojtěch Zelinka, Christián Grunnet, Daniel Jícha + 2 hráči U8

Sraz hráčů:  v 16:15h na  hříšti

 

ČT    24.5.2018 - 16:30 - 18:00 - SK Aritma

 

 

PÁ    25.5.2018 - 17:00 - 18:45 - mistrovské utkání soutěže ml.př. - Hl.město Ph  H3A MPŘ 2009(2HP)- 17.kolo

SK ARITMA PRAHA : FK ADMIRA PRAHA

Nominace: Jaroslav Krym, Matyáš Kohutič, Jakub Hornof, Adam Mejzlík, Štěpán Zajíček, Václav Forejt, Vojtěch Zelinka, Christián Grunnet, Miroslav Vomela,  Kiril Tyankov,  Matyáš Pára, Ondřej Pára, Jan Kuneš, Max Raudnitz, Viktor Korbas, Sebastián Együd, Marko Šaljič, 

Sraz hráčů: v  16:00h na hřišti

 

SO 26.5.2018  -  ZELENKA CUP 2018/JUNIOR

Místo konání:   www.podjestedska.eu

Podještědský sportovní areál /Husova 159, 463 43 Český Dub/ 

Propozice na:   http://zelencupjunior.cz/rocnik-2018/rocnik2009/

Nominace:

Matyáš Kohutíč -- Marko Šaljič, Adam Mejzlík, Jan Kuneš, Sebastián Együd, Kiril Tyankov, Jakub Hornof, Václav Forejt, Max Raudnitz

Náhradníci:  1. Vojtěch Zelinka, 2. Christián Grunnet

Sraz:  v 9:00h  na místě konání turnaje

Startovné:  3000,-/tým

Časový rozpis turnaje:

Sk. "A"

10:00  SK Aritma Praha : FK Kolín

10:40  SK Aritma Praha . MFK Most

11:20  SK Aritma Praha : MFK Trutnov

12:00   SK Aritma Praha : FC Olympia Bruntál - modří

12:30  oběd

13:20  SK Aritma Praha : SK Union Vršovice - modří

14:00  SK Aritma Praha : FK Bohemians Praha 1905

14:40  SK Aritma Praha : ABC Braník

15:30   utkání o umístění 9.- 16. místo

15:50:  utkání o umístění 1.- 8.místo

16:20   vyhlášení výsledků turnaje

 

*Sraz na hříšti SK Aritmy nebo v tělocvičně  vždy tak 30.min před tréninky !!!

 

Platí přísný zákaz vstupu rodičů do prostoru kabin a šaten!!!  Kluci se zvládnou obléci s pomocí trenérů. Žádáme, aby kluci měli po tréninku oblečení na převlečení - nelze tolerovat odcházení ve spocených věcech a kopačkách (hygiena, zdravotní důvody).

!!!

*Rozpis utkání jarní části soutěže najdete v sekci- ROZPIS UTKÁNÍ SOUTĚŽE 2017/2018

*Plánované turnaje a přípravné zápasy+ výsledky z našich turnajů najdete v sekci- TURNAJE, PŘ. UTKÁNÍ

 

Čeká nás:

SO 16.6.2018  -  turnaj r.2009, Radotín

Místo konání:  ul. Ke Zdéři 1111/21, Praha 16,  Sport.centrum Radotín

Propozice na:  http://www.nasturnaj.cz/

Nominace:  Jaroslav Krym - Štěpán Zajíček, Jakub Hornof, Marko Šaljič, Vladimír Chaplygin, Matyáš Pára, Ondřej Pára, Vojtěch Zelinka, Christián Grunnet

Náhradníci:  1. Viktor Korbas  2. Ruben  Amaral 

Sraz:  v 8:00h  na místě konání turnaje

Startovné:  1500,-/tým

 

Fotoalbum

HALOVÉ TURNAJE 2017

Datum: 26. 1. 2017
Fotografií: 5
Složek: 0

MISTR. UTKÁNÍ 2016

Datum: 9. 2. 2017
Fotografií: 4
Složek: 0

MISTR.UTKÁNÍ 2017

Datum: 13. 3. 2017
Fotografií: 0
Složek: 0

PŘÍPR.UTKÁNÍ 2017

Datum: 13. 3. 2017
Fotografií: 23
Složek: 2

Rozlučka na fotbalgolfu

Datum: 25. 6. 2017
Fotografií: 16
Složek: 1