Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZPIS UTKÁNÍ SOUTĚŽE 2017/2018

MU SEZONA 2017/2018

Soutěž ml. přípravky 2017 H3A - MPŘ 2009 (2HP) + zápisy

https://is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=4185f7a0-1d07-4513-8621-f53c96cfa2d6

 

Změna termínu nebo času utkání vyhrazena. Nutno sledovat aktuálne !!!

Naše zápasy:

Rozpis utkání jarní části soutěže ml. přípravky r.2009 -

Hl. město Praha › 2017 H3A - MPŘ 2009 (2HP) 

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/4185f7a0-1d07-4513-8621-f53c96cfa2d6

18. kolo

Neděle 25. 3. 2018 14:30
 
FK Meteor Praha VIII, z.s. - SK Aritma Praha, z.s.METEOR BEDŘICHOVSKÁ UMT. 2017110H3A1803
 
 
 

 

10. kolo

Pátek 6. 4. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - "Fotbalová akademie Praha" z.s. ARITMA UMT. 2017110H3A1004
 

11. kolo

Sobota 14. 4. 2018 09:00
 
Sportovní klub Motorlet Praha, spolek - SK Aritma Praha, z.s. MOTORLET UMT. 2017110H3A1102
 

12. kolo

Úterý 17. 4. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - ABC Braník fotbal, z. s.ARITMA UMT. 2017110H3A1205
 

13. kolo

Pátek 27. 4. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.ARITMA UMT. 2017110H3A1301
 

14. kolo

Neděle 6. 5. 2018 17:00
 
HÁJE - SOS, o.p.s. - SK Aritma Praha, z.s. HÁJE UMT 2017110H3A1405
 

15. kolo

Pátek 11. 5. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - FK Dukla Jižní Město z.s. ARITMA UMT. 2017110H3A1502
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
 
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s. - SK Aritma Praha, z.s.XAVEROV H. POČERNICE UMT 2017110H3A1604
 

17. kolo

Pátek 25. 5. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - FK Admira Praha z.s. ARITMA UMT. 2017110H3A1703
 

 

 

Rozpis utkání jarní části společné soutěže s r.2010 -

Hl. město Praha › 2017 H3L - H3L (1HP):

https://souteze.fotbal.cz/turnaje/zapas/e4fbd29e-923e-4bc0-b9fa-238ec48bd14a

10. kolo

Čtvrtek 5. 4. 2018 17:00
 
 
SK Aritma Praha, z.s. - FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍNARITMA UMT. 2017110H3L1004
 

11. kolo

Neděle 15. 4. 2018 17:00
 
 
Fotbalová a Sportovní Akademie Praha 5, z.ú. - SK Aritma Praha, z.s.CHUCHLE T 2017110H3L1102
 

12. kolo

Čtvrtek 19. 4. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - SK Slavia Praha - fotbal a.s. - dívkyARITMA UMT. 2017110H3L1205
 

13. kolo

Čtvrtek 26. 4. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - Tělovýchovná jednota SLAVOJ SUCHDOLARITMA UMT. 2017110H3L1301
 

14. kolo

Neděle 6. 5. 2018 17:00
 
SK Uhelné sklady Praha - SK Aritma Praha, z.s.UHELNÉ SKLADY T. 2017110H3L1405
 

15. kolo

Čtvrtek 10. 5. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - Tělovýchovná jednota Sokol Bílá HoraARITMA UMT. 2017110H3L1502
 

16. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
 
Sportovní klub Modřany, z.s. - SK Aritma Praha, z.s.MODŘANY T. 2017110H3L1604
 

17. kolo

Úterý 22. 5. 2018 17:00
 
SK Aritma Praha, z.s. - SC RadotínARITMA UMT. 2017110H3L1703
 

18. kolo

Neděle 3. 6. 2018 15:30
 
Tělovýchovná jednota Ruzyně - SK Aritma Praha, z.s.RUZYNĚ T 2017110H3L1803