Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUHRN STATISTIK MISTR.UTKÁNÍ - JARO 2018

19. 6. 2018

ČT 5.4.2018 -  SK Aritma Ph - UMT

10.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Matyáš Kohutič - Jakub Hornof, Viktor Korbas, Vojtěch Zelinka, Daniel Jícha, Michael Godwin, Tobias Mohammed r.2010, Dominik Kovařík r.2010, Daniel Kozohorský r.2010

 

SK Aritma Praha : FC Zličín 5 : 17 (2:3)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph : FC Zličín  2:3 (0:1, 2:2) (Br. Dominík K., Tobias M. )

II.pol.  SK Aritma Ph : FC Zličín  3:14 (2:8, 1:6) (Br. Matyáš K., Tobias M., Jakub H.)

 

PÁ 6.4.2018  SK Aritma Ph - UMT 

10.kolo

Sestava: 

1. Matyáš Kohutič - Adam Mejzlík, Marko Šaljič, Jan Kuneš, Kiril Tankov, Max Raudnitz, Miroslav Vomela

2. Václav Forejt, Marko Brandt, Matyáš Pára, Sebastián Együd, Ruben Amaral, Vladimír Chaplygin

 

SK Aritma Praha : "Fotbal.Akademie" Praha  25 : 20 (10:10)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph 1 : FA Praha 1   7:4 (2:0, 5:4) (Br. Jan K. 5x, Max R., Marko Šaljič, )

I.pol.   SK Aritma Ph 2 : FA Praha 2   2:6 (0:32:3) (Br.  Vladimír Ch., Matyáš P.)

-------------------------

II.pol.  SK Aritma Ph 1 : FA Praha 2  10:6 (5:2, 5:4) (BrJan K. 7x, Max R., Adam M., Kiril T.))

II.pol.  SK Aritma Ph 2 : FA Praha 1    6:4 (3:2, 3:2) (Br. Sebastián E. 2x, Matyáš P., 2x, Marko B. 2x

******************************************************************************************

ČT 12.4.2018  Praha - Jinonice  

11.kolo

Sestava: 

1. Matyáš Kohutič -  Jaroslav Krym, Adam Mejzlík, Marko Šaljič, Jan Kuneš, Max Raudnitz, Christián Grunnet, Vojtěch Zelinka, 

2.  Miroslav Vomela - Václav Forejt, Marko Brandt, Sebastián Együd, Kitil Tyankov, Vladimír Chaplygin, Jakub Hornof

 

SK Motorlet Praha : SK Aritma Praha 37 : 24 (15:9)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Motorlet Ph 1 : SK Aritma Ph 1   8:7 (4:2, 4:5) (Br. Jan K. 2x, Max R. 2x, Marko Š. 2x, Jaroslav K.)

I.pol.   SK Motorlet Ph 2 : SK Aritma Ph 2   7:2 (4:1, 3:1) (Br.  Václav F., Miroslav V.)

-------------------------

II.pol.  SK Motorlet Ph 1 : SK Aritma Ph 2  13:5 (8:1, 5:4) (Br. Vladimír Ch. 5x)

II.pol.  SK Motorlet Ph 2 : SK Aritma Ph 1   9:10 (3:5, 6:5 (Br. Jan K. 6x, Adam M. 2x, Marko Š., Max R., 

 

 

PA 13.4.2018  Praha - Velká Chuchle

11.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Matyáš Kohutič - Jakub Hornof, Ruben Amaral, Viktor Korbas, Vojtěch Zelinka, Ondřej Pára, Matyáš Pára, Michael Godwin, 

 

"Fotb.sport.Akad." Praha 5 : SK Aritma Praha 5 : 33 (2:19)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   FsA Praha 5 : SK Aritma Ph  2:19 (1:7, 1:12) (Br.  Matyáš Pára 9x, Ruben A. 5x, Vojtěch Zelinka 3x, Michael G., Jakub Hornof )

II.pol.  FsA Praha 5 : SK Aritma Ph  3:14 (2:7, 1:7) (Br. Matyáš Pára 4x, Jakub Hornof 4x, Michael G 3x, Viktor Korbas 2x, Matyáš Kohutič )

******************************************************************************************

 

ÚT 17.4.2018  Praha 6 - SK Aritma /UMT/ 

12.kolo

Sestava: 

1. Matyáš Kohutič - Václav Forejt, Marko Šaljič, Max Raudnitz, Christián Grunnet, Vladimír Chaplygin, Miroslav Vomela

2.  Jaroslav Krym - Adam Mejzlík, Marko Brandt, Sebastián Együd, Kitil Tyankov, Matyáš Pára, Jakub Hornof, Vojtěch Zelinka,

 

SK Aritma Praha : ABC Braník  33 : 27 (11:11)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph 1 : ABC Braník 1   6:7 (4:5, 2:2) (Br.  Vladimír Ch. 3x, Marko Š. 2x, Max R.)

I.pol.   SK Aritma Ph 2 : ABC Braník  2   5:4 (2:3, 3:1) (Br.  Vojtěch Z. 2x, Matyáš P., Marko B. Kiril T.)

-------------------------

II.pol.  SK Aritma Ph 1 : ABC Braník 2  16:3 (7:2, 9:1) (Br. Christián G. 5x, Marko Š. 5x, Vladimír Ch. 2x, Max R. 2x, Václav F., Matyáš K.)

II.pol.  SK Aritma Ph 2 : ABC Braník 1   6:13 (3:5, 3:8 (Br. Matyáš P. 3x, Vojtěch Z. 2x, Jakub H.)  

 

ČT 19.4.2018  Praha 6 - SK Aritma /tráva/

12.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Jaroslav Krym, Matyáš Kohutíč, Sebastián Együd, Viktor Korbas, Vojtěch Zelinka, Ondřej Pára, Matyáš Pára, Michael Godwin, Kiril Tyankov, 

 

SK Aritma Praha  SK Slavie Praha - dívky 12 : 26 (5:13)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph : SK Slávie Ph   5:13 (2:8, 3:5) (Br.  Sebastián E. 3x, Matyáš P., Kiril T.)

II.pol.  SK Aritma Ph : SK Slávie Ph  7:13 (2:9, 5:4) (Br. Sebastián E. 5x, Kiril T., Vojtěch Z.)

******************************************************************************************

 

ČT  26.4.2018 -  SK Aritma Ph - UMT

13.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Jaroslav Krym - Vladimír Chaplygin, Miroslav Vomela, Max Raudnitz, Viktor Korbas, Christián Grunnet, Ondřej Pára, Denis Zhukov 2010, František Brix 2010

 

SK Aritma Praha : TJ Slavoj Suchdol 10 : 9 (8:4)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph : TJ Suchdol  8:4 (2:1, 6:3) (Br. Christián G. 2x, František B. 2x, Max Raudnitz 2x, Vladimír Ch., Viktor K.)

II.pol.  SK Aritma Ph : TJ Suchdol  2:5 (2:2,0:3) (Br. Max R., Denis Z.)

 

PÁ 27.4.2018  SK Aritma Ph - UMT 

13.kolo

Sestava: 

1. Matyáš Kohutič, Marko Šaljič, Václav Forejt, Pára Matyáš, Vladimír Chaplygin, Max Raudnitz, Christián Grunnet,

2. Jaroslav Krym - Adam Mejzlík, Marko Brandt, Sebastián Együd, Jan Kuneš, Jakub Hornof, Vojtěch Zelinka

 

SK Aritma Praha : AFK Slavoj Podolí Praha  13 : 27 (6:11)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph 1 : AFK Sl. Podolí Ph 1   3:7 (1:4, 2:3) (Br. Max R., Matyáš P., Christián G. )

I.pol.   SK Aritma Ph 2 : AFK Sl. Podolí Ph 2   3:4 (0:3, 3:1) (Br. Jan K., Jakub H., Sebastián E.)

-------------------------

II.pol.  SK Aritma Ph 2 : AFK Sl. Podolí Ph 1    6:7 (1:3, 5:4) (BrJan K. 4x, Adam M., Sebastián E.)

II.pol.  SK Aritma Ph 1 : AFK Sl. Podolí Ph 2    1:9 (1:5, 0:4) (Br. Vladimír Ch.

******************************************************************************************

ČT 3.5.2018  Praha - Háje /UMT/ 

14.kolo

Sestava: 

1. Jaroslav Krym - Marko Šaljič, Marko Brandt, Jan Kuneš, Sebastián Együd, František Brix 2010´

2.  Matyáš Kohutič -  Adam Mejzlík, Jakub Hornof, Vladimír  Chaplygin, Miroslav Vomela, Max Raudnitz

 

HÁJE - SOS, o.p.s : SK Aritma Praha  22 : 21 (10:11)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   Háje-SOS 1 : SK Aritma Ph 1   4:7 (0:3, 4:4) (Br.  Sebastián K. 4x, Jan K. 3x )

I.pol.   Háje-SOS 2 : SK Aritma Ph 2   6:4 (4:0, 2:4) (Br.  Vladimír Ch. 2x, Adam M., Max R..)

-------------------------

II.pol.  Háje-SOS 2 : SK Aritma Ph 1   8:3 (3:1, 5:2) (Br. Marko B. 2x, Sebastián E.)

II.pol.  Háje-SOS 1 : SK Aritma Ph 2   4:7 (2:2, 2:5) (BrVladimír Ch. 3x, Adam M. 2x, Jakub H., Miroslav V..)  

 

SO 5.5.2018  Praha - Košíře

14.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Matyáš Kohutíč - Matyáš Pára, Ondřej Pára, Sebastián Együd, Jan Kuneš, Denis Zhukov 2010, Tobias Mohammed 2010

 

SK Uhelné Sklady Praha : SK Aritma Praha   14 : 7 (5:4)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK UH Praha : SK Aritma Ph  5:4 (4:1, 1:3) (Br. Sebastián E. 2x, Matyáš P., vlastni br.)

II.pol.  SK UH Praha : SK Aritma Ph  9:3 (3:2, 6:1) (Br.  Jan K. 2x, Sebastián E.)

******************************************************************************************

ČT  10.5.2018 -  SK Aritma Ph - UMT

15.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Jaroslav Krym, Miroslav Vomela, Kiril Tyankov,  Ondřej Pára,  Marko Šaljič, Zelinka Vojtěch, Marko Brandt, Filip Mirošník 2010, Tobias Mohammed 2010

 

SK Aritma Praha : TJ Sokol Bílá Hora 7:6 (5:1)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph : TJ Sk. Bílá Hora 5:1 (2:0, 3:1) (Br. Marko B. 2x, Vojtěch Z. 2x, Marko Š.)

II.pol.  SK Aritma Ph : TJ Sk Bílá Hora  2:5 (2:0,0:5) (Br. Marko Brandt, Vojtěch Zelinka)

 

PÁ 11.5.2018  SK Aritma Ph - UMT 

15.kolo

Sestava: 

1.  Jaroslav Krym - Jakub Hornof, Matyáš Pára, Vladimír Chaplygin, Max Raudnitz, Viktor Korbas

2.  Matyáš Kohutič - Marko Brandt, Marko Šaljič, Jan Kuneš, Sebastián Együd, Václav Forejt, Christián Grunnet

 

SK Aritma Praha : FK Dukla Praha - Jížní Město  21 : 28 (10:13)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Aritma Ph 1 : FK Dukla Praha JM 1   5:7 (0:1, 5:6) (Br. Vladimír Ch.  3x, Max R., Matyáš P.)

I.pol.   SK Aritma Ph 2 : FK Dukla Praha JM 2   5:6 (3:3, 2:3) (Br. Jan K. 2x, Christián G. 2x, Sebastián E.)

-------------------------

II.pol.  SK Aritma Ph 1 : FK Dukla Praha JM 2    6:7 (3:0, 3:7) (BrMatyáš P. 4x, Max R., Vladimír Ch.,

II.pol.  SK Aritma Ph 2 : FK Dukla Praha JM 1    5:8 (3:2, 2:6) (Br. Jan K. 3x, Václav F., Christián G.

******************************************************************************************

 

SO  19.5.2018 -  Praha 4 - Modřany

16.kolo - společná soutěž s r.2010

Sestava: 

Jakub Hornof - Miroslav Vomela, Matyáš Pára Ondřej Pára, Marko Brandt, Max Raudnitz, Vincent Reksoprodjo 2010, Tobias Mohammed 2010

 

SK Modřany SK Aritma Praha 5:10 (3:7)

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Modřany : SK Aritma Ph  3:7 (1:4, 2:3) (Br. Matyáš P. 4x, Miroslav V., Tobias M., Marko B.)

II.pol.  SK Modřany : SK Aritma Ph  2:3 (0:2,2:1) (Br. Matyáš P., Max R., Jakub H.)

 

NE 20.5.2018  Praha 9 - Horní Počernice

16.kolo

Sestava: 

1.  Jaroslav Krym - Jakub Hornof, Václav Forejt, Kiril Tyankov, Max Raudnitz, Vojtěch Zelinka

2.  Miroslav Vomela - Marko Šaljič, Adam Mejzlík, Štěpán Zajíček, Jan Kuneš, Christián Grunnet, Matyáš Pára

 

SC Xaverov Horní Počernice : SK Aritma Praha  16 : 22 (9:11) yessmiley

Dílčí výsledky:  

I.pol.   SK Xaverov HP 1 : SK Aritma Ph 1   6:2 (2:0, 4:2) (Br. Kiril T., vlastní br.)

I.pol.   SK Xaverov HP 2 : SK Aritma Ph 2   3:9 (1:5, 2:4) (Br. Jan K. 4x, Matyáš P. 2x, Christián G., vlastní br. 2x)

-------------------------

II.pol.  SK Xaverov HP 2 : SK Aritma Ph 1   4:4 (2:2, 2:2) (Br. Vojtěch Z. 2x, Jakub H., Max R.)

II.pol.  SK Xaverov HP 1 : SK Aritma Ph 2   3:7 (1:3, 2:4) (Br. Jan K. 3x, Matyáš P. 3x,  Christián G.